ZyXEL NSA-310 - NAS - Serial ATA-300 - RAID 1

ZyXEL NSA-310 - NAS - Serial ATA-300 - RAID 1

5.705,00 ден.   Спореди

ZyXEL NSA-310 - NAS - Serial ATA-300 - RAID 1, JBOD - Gigabit Ethernet


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.705,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ZyXEL NSA-310 - NAS - Serial ATA-300 - RAID 1, JBOD - Gigabit Ethernet

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка