Zener диоди и регулатори за стабилизација на напон (комплет, 130 сорт. делови)

1.416,00 ден.   Спореди

Одлична селекција на LED, која може да се примени за многу намени и експерименти. Најважните карактеристики на секоја компонента се испишани на самата фиока и може веднаш да бидат прочитани. Содржин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.416,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Одлична селекција на LED, која може да се примени за многу намени и експерименти. Најважните карактеристики на секоја компонента се испишани на самата фиока и може веднаш да бидат прочитани. Содржина: 130 делови, сортирани прецизно во прегради.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка