ZANUSSI ZRT-27100WA

17.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊЕ 215Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 50Л СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 160/55/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊЕ 215Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 50Л СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 160/55/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка