ZANUSSI ZRT-23100WA

15.999,00 ден.   Спореди

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊЕ 184Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 44Л НИВО НА БУЧАВОСТ 40DB СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 140/55/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖАВАЊЕ 184Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 44Л НИВО НА БУЧАВОСТ 40DB СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 140/55/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка