ZANUSSI ZOB21301XA

ZANUSSI ZOB21301XA

11.990,00 ден.   Спореди

ZANUSSI ZOB21301XA, Вградна фурна, INOX, Црни контролни копчиња, Традиционална и грил фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 25 watts сместена горе, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ZANUSSI ZOB21301XA, Вградна фурна, INOX, Црни контролни копчиња, Традиционална и грил фурна со вентилатор, Отварање на вратата на доле, врата со двојно стакло, Внатрешна лампа 25 watts сместена горе, Метод на котрола Механички, Mechanical Minute Minder Тимер, AQUA Clean, Моќност на фурната Конвекција 1.850W, (долно и горно печење, воздушно печење), 3 функции на релната, Додатна опрема: Емајлирана тава, квадратни мрежасти полици, Капацитет 70л, Енергетска класа А-10%, Димензии 560 x 550 x 600 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи