ZANUSSI ZHC-604X

7.699,00 ден.   Спореди

АСПИРАТОР
1 МОТОР
ПЛАТНЕН ФИЛТЕР
3 СТЕПЕНИ ЗА МОЌНОСТ
2 СИЈАЛИЦИ 40ВАТИ
Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 7.699,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


АСПИРАТОР
1 МОТОР
ПЛАТНЕН ФИЛТЕР
3 СТЕПЕНИ ЗА МОЌНОСТ
2 СИЈАЛИЦИ 40ВАТИ
Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи