ZANUSSI ZGM62454XA

ZANUSSI ZGM62454XA

6.999,00 ден.   Спореди

ZANUSSI ZGM62454XA, Вградна плотна на гас и струја, INOX, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 1 x поединечна гасна зона Auxiliary ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ZANUSSI ZGM62454XA, Вградна плотна на гас и струја, INOX, Контрола на прекинувач, Безбедносен систем за прекин на довод на гас доколку огинот изгасне, Грејни зони: 1 x поединечна гасна зона Auxiliary Burner 1000W/48mm, 1 x поединечни гасни зони Semi Rapid 2000W/62mm, 1 x поединечна плотна 145mm 1.000W, 1 x поединечна плотна 180mm 2.000W, Вкупна моќност 6.000W, Димензии 580 x 500 x 38 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи