ZANUSSI ZEV96340XB

ZANUSSI ZEV96340XB

10.999,00 ден.   Спореди

ZANUSSI ZEV96340XB, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, ЛЦД Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Греј...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ZANUSSI ZEV96340XB, Вградна стакло керамичка плотна, INOX рамка, ЛЦД Дисплеј, Контрола Електронски на допир, Automatic Switch Off, Child-lock систем за заштита на деца, Residual temp. Indication, Грејни зони: 2 x поединечна плотна 145mm 1.200W, поединечна плотна 180mm 1.800W, поединечна плотна 210mm 2.300W, Вкупна моќност 6.500W, Индикатор на греење, Димензии 576 x 506 x 38 mm (60cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи