ZANUSSI ZDF-14011XA

21.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА 5 ПРОГРАМИ (АВТОМАТСКА 45-70C,ИНТЕЗИВНА 70C,EKO) 4 ТЕМПЕРАТУРИ ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 48DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КАПАЦИТЕТ 12 КОМПЛЕТА 5 ПРОГРАМИ (АВТОМАТСКА 45-70C,ИНТЕЗИВНА 70C,EKO) 4 ТЕМПЕРАТУРИ ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 48DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка