ZANUSSI ZCV560MW

ZANUSSI ZCV560MW

17.999,00 ден.   Спореди

ZANUSSI ZCV560MW, Самостоен шпорет, Бела боја, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 2 x плоча 180mm - 1.800W), Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грилл со вентила...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ZANUSSI ZCV560MW, Самостоен шпорет, Бела боја, 4 Стаклокерамички плочи за готвење (2 x плочи 145mm - 1.200W, 2 x плоча 180mm - 1.800W), Рерна со двојно стакло 60 литри традиционална и грилл со вентилатор, Моќност на гриллот: 1.800W, Моќност 1.815W, Горен грејач 850W, Долен грејач 900W (долно и горно печење, воздушно печење и грилл), (MULTI 5), Термостат, Светло, tel. runners 1 level, Алуминиумска Тава и INOX решетка во рерната, А-10% енергетска класа, Димензии 500 x 600 x 858 mm (50cm)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи