ZANUSSI ZCV-65201WA

21.999,00 ден.   Спореди

ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КЕРАМИЧКА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА СО ВЕНТИЛАТОР 5 ФУНКЦИИ ЗА ПЕЧЕЊЕ МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна г...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КЕРАМИЧКА ПЛОТНА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА СО ВЕНТИЛАТОР 5 ФУНКЦИИ ЗА ПЕЧЕЊЕ МЕХАНИЧКИ ТАЈМЕР ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи