Zanusi  Model  ZCV- 560 MW

Zanusi Model ZCV- 560 MW

17.905,00 ден.   Спореди

Zanusi Model ZCV- 560 MW , Elekreicen Sporet , Staklo keramicka plotha , trojno staklo na furnata , 4 zoni na gotvenje , 4 funkcii na furnata , gril , termostat


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.905,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Zanusi Model ZCV- 560 MW , Elekreicen Sporet , Staklo keramicka plotha , trojno staklo na furnata , 4 zoni na gotvenje , 4 funkcii na furnata , gril , termostat

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка