Z2 (titanium grey), 5.5" (1280 x 720) HD, GSM, Dual SIM, 4G, MSM8916 1.2 GHz 64-bit Quad Core, RAM 2 GB, 32GB, 13MP,  8MP, LED flash, WLAN, BT, GPRS, 3000 mAh, Android  v4.4.2

Z2 (titanium grey), 5.5" (1280 x 720) HD, GSM, Dual SIM, 4G, MSM8916 1.2 GHz 64-bit Quad Core, RAM 2 GB, 32GB, 13MP, 8MP, LED flash, WLAN, BT, GPRS, 3000 mAh, Android v4.4.2

20.990,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 20.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка