Z-TRONIK RG6M T60B CCS Превземи спецификација

3.890,00 ден.   Спореди

1.02mm CCS (18%) 4.8mm FPE Bonded AL-Foil 96×0.12mm AL (60%) Double Al-Foil 7.0mm PVC 1.3mm Messenger


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 3.890,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1.02mm CCS (18%) 4.8mm FPE Bonded AL-Foil 96×0.12mm AL (60%) Double Al-Foil 7.0mm PVC 1.3mm Messenger

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка