Z-TRONIK RG6 S60B CCS Превземи спецификација

900,00 ден.   Спореди

1.02mm CCS (18%) 4.8mm FPE Bonded AL-Foil 96×0.12mm AL (60%) 7.0mm PVC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 900,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1.02mm CCS (18%) 4.8mm FPE Bonded AL-Foil 96×0.12mm AL (60%) 7.0mm PVC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка