Z-TRONIK RG11M T60B Cu Превземи спецификација

11.900,00 ден.   Спореди

1.63mm CU 7.25mm FPE Bonded AL-Foil 96×0.15mm AL (60%) Double Al-Foil 10.3mm PVC 1.6mm Messenger


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 11.900,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


1.63mm CU 7.25mm FPE Bonded AL-Foil 96×0.15mm AL (60%) Double Al-Foil 10.3mm PVC 1.6mm Messenger

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка