Z-TRONIK FTP5e-MCu-Lan cable Превземи спецификација

6.175,00 ден.   Спореди

0.51mm BC 0.93mm HDPE 0.4mm CCA Drain Polyester Tape Al Foil 6.1mm PVC 1.2mm Messenger


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 6.175,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


0.51mm BC 0.93mm HDPE 0.4mm CCA Drain Polyester Tape Al Foil 6.1mm PVC 1.2mm Messenger

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка