YUASA ПОВТОРНО ПОЛНИВА БАТЕРИЈА NPH 10 - 12

5.133,00 ден.   Спореди

Како лидер во европскиот пазар во производство на одржување слободни, индустриски батерии, YUASA континуирано ги подобрува техничките својства и сигурноста на својот NP опсег и има произведено повеќе ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.133,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Како лидер во европскиот пазар во производство на одржување слободни, индустриски батерии, YUASA континуирано ги подобрува техничките својства и сигурноста на својот NP опсег и има произведено повеќе од 40 милиони вакви батерии во последниве 10 години. Корисникот добива готов производ кој може да трае до 5 години во оптимални работни услови. Батерии со VDS-број се официјално одобрени од страна на Здружението на имотни осигурувачи за употреба на алармни системи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка