YUASA оловен акумулатор на полнење 24 - 12

7.670,00 ден.   Спореди

Како европски лидер на пазарот во производство на стабилен индустриски акумулатор ослободен од одржување, YUASA постојано ги подобрува техничките својства и сигурноста на својот NP опсег, и има произв...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.670,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Како европски лидер на пазарот во производство на стабилен индустриски акумулатор ослободен од одржување, YUASA постојано ги подобрува техничките својства и сигурноста на својот NP опсег, и има произведено повеќе од 40 милиони од овие батерии во текот на последните 10 години. Корисникот на тој начин добива целосно потврден производ, кој може да трае до 5 години во оптимални услови за работа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка