YUASA АКУМУЛАТОР NP 7-12

2.301,00 ден.   Спореди

Како лидер на европскиот пазар во производство на индустриски батерии, YUASA постојано ги подобрува техничките својства и сигурноста на својот NP опсег и има произведено повеќе од 40 милиони батерии в...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Како лидер на европскиот пазар во производство на индустриски батерии, YUASA постојано ги подобрува техничките својства и сигурноста на својот NP опсег и има произведено повеќе од 40 милиони батерии во текот на последните 10 години. Корисникот добива целосно готов производ кој може да трае до 5 години во оптимални услови за работа.Батериите со VDS се официјално одобрени од страна на Здружението на осигурителни компании на имот за употреба во алармни системи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка