YOGA 900-13ISK, Silver 13.3 QHD+ IPS MULTI-TOUCH, I7-6500U, 8GB RAM, 512G NGFF SSD, W10 HOME HIGH END STD

YOGA 900-13ISK, Silver 13.3 QHD+ IPS MULTI-TOUCH, I7-6500U, 8GB RAM, 512G NGFF SSD, W10 HOME HIGH END STD

91.791,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 91.791,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка