YOGA 500-15ISK BLACK, 15.6 FHD IPS AG TOUCH(SLIM), I5-6200U, GeForce 920 / 2GB, 4GB DDR3, 256GB SSD, WIN10, No ODD

YOGA 500-15ISK BLACK, 15.6 FHD IPS AG TOUCH(SLIM), I5-6200U, GeForce 920 / 2GB, 4GB DDR3, 256GB SSD, WIN10, No ODD

51.429,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 51.429,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка