YOGA 500-15IBD BLACK, 15.6 FHD IPS AG TOUCH(SLIM), I7-5500U, GeForce 940 / 2GB, 8GB DDR3, SSHD 1TB 7MM 5400RPM(8G), WIN8.1 MM, No ODD

YOGA 500-15IBD BLACK, 15.6 FHD IPS AG TOUCH(SLIM), I7-5500U, GeForce 940 / 2GB, 8GB DDR3, SSHD 1TB 7MM 5400RPM(8G), WIN8.1 MM, No ODD

63.799,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 63.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка