YOGA 500-14ISK BLACK, 14.0 FHD IPS AG TOUCH(SLIM), I7-6500U, GeForce 920 / 2GB, 4GB DDR3, SSHD 1TB 7MM 5400RPM(8G), WIN10, No ODD

YOGA 500-14ISK BLACK, 14.0 FHD IPS AG TOUCH(SLIM), I7-6500U, GeForce 920 / 2GB, 4GB DDR3, SSHD 1TB 7MM 5400RPM(8G), WIN10, No ODD

55.986,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 55.986,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка