Yellow Tail Cabernet Sauvignon

690,00 ден.   Спореди

Производител: Yellow Tail
Шифра на производ: 351042
UPC: 9322214007806
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13.5
Потекло : Австралија
Категорија : Ка...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Yellow Tail
Шифра на производ: 351042
UPC: 9322214007806
Волумен [ml] : 750
Берба : 2006
ALC [%/vol] : 13.5
Потекло : Австралија
Категорија : Кабернет Савињон

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи