Yarvik YARVIK NOBLE 7", Dijagonala zaslona 7 in, Tip zaslona LCD, Rezolucija zaslona 1024x600, Jezgra Quad-Core, Procesor 1,2 GHz, OS Android 4.1.1, RAM memorija 1GB, Kapacitet 4GB

7.026,00 ден.   Спореди

KOMPJUTERI NOTEBOOK Yarvik Yarvik YARVIK NOBLE 7", Dijagonala zaslona 7 in, Tip zaslona LCD, Rezolucija zaslona 1024x600, Jezgra Quad-Core, Procesor 1,2 GHz, OS Android 4.1.1, RAM memorija 1GB, Kapaci...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.026,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KOMPJUTERI NOTEBOOK Yarvik Yarvik YARVIK NOBLE 7", Dijagonala zaslona 7 in, Tip zaslona LCD, Rezolucija zaslona 1024x600, Jezgra Quad-Core, Procesor 1,2 GHz, OS Android 4.1.1, RAM memorija 1GB, Kapacitet 4GB

Рам капацитет 1 GB
Дијагонала 7" Inches
Брзина на процесор 1.20 GHz
Резолуција на монитор 1024x600
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка