YARVIK LUNA 7", LED, Rezolucija 800x480, Jezgra Single Core, Procesor 1 GHz, OS Android 4.1, RAM memorija 512 MB, Kapacitet 4 GB

5.448,00 ден.   Спореди

YARVIK LUNA 7", LED, Rezolucija 800x480, Jezgra Single Core, Procesor 1 GHz, OS Android 4.1, RAM memorija 512 MB, Kapacitet 4 GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.448,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


YARVIK LUNA 7", LED, Rezolucija 800x480, Jezgra Single Core, Procesor 1 GHz, OS Android 4.1, RAM memorija 512 MB, Kapacitet 4 GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка