Yamazaki 18 YO single malt

7.530,00 ден.   Спореди

Производител: Yamazaki
Шифра на производ: 200000046
UPC: 4901777126039
Волумен [ml] : 700
Старост : 18
ALC [%/vol] : 43
Потекло : Јапонија
Група : единствен м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 7.530,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Yamazaki
Шифра на производ: 200000046
UPC: 4901777126039
Волумен [ml] : 700
Старост : 18
ALC [%/vol] : 43
Потекло : Јапонија
Група : единствен малт

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка