Y700-15ISK, BLACK, 15.6 FHD IPS AG(SLIM), GTX960M-4G, I7-6700HQ, 8G(2X4GBDDR4 2133), 1TB, FREE-DOS, EXTERNAL 9.5MM DVD/RW, INTEL 8260 2X2 AC+BT4.0

Y700-15ISK, BLACK, 15.6 FHD IPS AG(SLIM), GTX960M-4G, I7-6700HQ, 8G(2X4GBDDR4 2133), 1TB, FREE-DOS, EXTERNAL 9.5MM DVD/RW, INTEL 8260 2X2 AC+BT4.0

65.101,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 65.101,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка