XEROX LASER MONO XEROX Phaser 3020, A4 Mono Laser

4.179,00 ден.   Спореди

XEROX LASER MONO XEROX Phaser 3020, A4 Mono Laser, 20ppm, 600MHz, 128MB, Wi-Fi, DC 30K


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.179,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


XEROX LASER MONO XEROX Phaser 3020, A4 Mono Laser, 20ppm, 600MHz, 128MB, Wi-Fi, DC 30K

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка