Xerox InkJet Phaser 6000

5.480,00 ден.   Спореди

Speed
Phaser®6000
Up to 10 ppm colour / 12 ppm black and white
Duty Cycle
Up to 30,000 pages / month
1
Paper Handling
Paper input
Main Tray:
150 sheets, Custom size...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 5.480,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speed
Phaser®6000
Up to 10 ppm colour / 12 ppm black and white
Duty Cycle
Up to 30,000 pages / month
1
Paper Handling
Paper input
Main Tray:
150 sheets, Custom sizes: 76.2
?
127
mm to 215.9
?
355.6
mm
Paper output
100 sheets
Two-sided printing
Manual
Print
First-page-out-time
As fast as 17 seconds colour / 14 seconds black and white
Resolution (max)
600
?
600
?
4 dpi
Processor
192
MHz
Memory
64
MB
Connectivity
USB 2.0
Page description languages
Host-Based

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка