XBOX ONE 1TB w/Wir. Controller and Headset

22.280,00 ден.   Спореди

Specifications:

Processor: AMD Jaguar octo-core clocked at 1.75 GHz
Graphics chipset: AMD Radeon Next-Gen with 768 processing units clocked at 853 MHz
Memory: 8GB DDR3 (68 GB / S)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 22.280,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 22.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specifications:

Processor: AMD Jaguar octo-core clocked at 1.75 GHz
Graphics chipset: AMD Radeon Next-Gen with 768 processing units clocked at 853 MHz
Memory: 8GB DDR3 (68 GB / S) clocked at 2133 MHz + 32MB eSRAM
Indicative Power: 1.31 TFLOP
Storage: Hard Drive 1TB (not removable) & Blu-Ray
Connectivity: Gigabit Ethernet / Wi-Fi 802.11n / Wi-Fi Direct
Connectivity: 3 USB 3.0 ports, HDMI input and output , S / PDIF output

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка