XBOX 360 Console Mirosoft, 4GB Flash Memory, DC-in jack, USB 2.0 ports quantity, Wireless LAN (WLAN) connection, Kinect Sensor + Adventures Carnival Game (Holiday Value Bundle)

19.990,00 ден.   Спореди

XBOX 360 Console Mirosoft, 4GB Flash Memory, DC-in jack, USB 2.0 ports quantity, Wireless LAN (WLAN) connection, Kinect Sensor + Adventures Carnival Game (Holiday Value Bundle)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


XBOX 360 Console Mirosoft, 4GB Flash Memory, DC-in jack, USB 2.0 ports quantity, Wireless LAN (WLAN) connection, Kinect Sensor + Adventures Carnival Game (Holiday Value Bundle)

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка