XBOX 360 4GB Console + Wir. Controller

12.990,00 ден.   Спореди

Microsoft Xbox 360 4GB


The new console Xbox 360 4GB is built-in Wi-Fi, a black wireless controller, composite cable A / V (for standard definition), and attached to it is a one-mont...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 12.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Microsoft Xbox 360 4GB


The new console Xbox 360 4GB is built-in Wi-Fi, a black wireless controller, composite cable A / V (for standard definition), and attached to it is a one-month Xbox Live Gold card. With Kinect console does not require the use of a controller - not only play, but also you are the game. Xbox 360 is more games, fun and entertainment.

Platform

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка