X5TECH Optical Mouse, USB, cable coiling, XM-917

199,00 ден.   Спореди

X5TECH Optical Mouse, USB, cable coiling, XM-917


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 199,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH Optical Mouse, USB, cable coiling, XM-917

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка