X5TECH HDMI-VGA Cable 1.5m

X5TECH HDMI-VGA Cable 1.5m

249,00 ден.   Спореди

X5TECH HDMI-VGA Cable 1.5m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 249,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH HDMI-VGA Cable 1.5m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка