X5TECH HDMI-DVI High Quality Cable 1.5m

X5TECH HDMI-DVI High Quality Cable 1.5m

249,00 ден.   Спореди

X5TECH HDMI-DVI High Quality Cable 1.5m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 249,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH HDMI-DVI High Quality Cable 1.5m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка