X5TECH Game Pad XP-U519, USB port, 8 way directional buttons + 10 digital fire buttons, Cable length: 1.5 meters, Color: Black, Blister package

158,00 ден.   Спореди

X5TECH Game Pad XP-U519, USB port, 8 way directional buttons + 10 digital fire buttons, Cable length: 1.5 meters, Color: Black, Blister package


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 158,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH Game Pad XP-U519, USB port, 8 way directional buttons + 10 digital fire buttons, Cable length: 1.5 meters, Color: Black, Blister package

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка