X5TECH Game Pad TP-U626B, Dual Shock Vibration, USB port, 8 way directional buttons + 12 fire buttons + 2 analog sticks, vibration engines, dual vibration, The appearance is the same as Sony Playstation 2 original gamepad, Cable length: 1.5 meters, C

297,00 ден.   Спореди

X5TECH Game Pad TP-U626B, Dual Shock Vibration, USB port, 8 way directional buttons + 12 fire buttons + 2 analog sticks, vibration engines, dual vibration, The appearance is the same as Sony Playstati...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 297,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH Game Pad TP-U626B, Dual Shock Vibration, USB port, 8 way directional buttons + 12 fire buttons + 2 analog sticks, vibration engines, dual vibration, The appearance is the same as Sony Playstation 2 original gamepad, Cable length: 1.5 meters, Color: Black, Blister package

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка