X5TECH Card Reader CR-113 White/Blue Flowers

158,00 ден.   Спореди

X5TECH Card Reader CR-113 White/Blue Flowers


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 158,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


X5TECH Card Reader CR-113 White/Blue Flowers

Тип на мемориска картичка Card Reader
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка