X502CA-XX009 (SATURN SHEEN) - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M

X502CA-XX009 (SATURN SHEEN) - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M

18.490,00 ден.   Спореди

ASUS X75VC-TY013 (BLACK) - Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W), nVIDIA GeForce G720 (N14M-GE) 2GB, 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 1 slot free, 500GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, Bluetooth 4....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.490,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X75VC-TY013 (BLACK) - Pentium 2020M DualCore (2.4GHz, 2GB, 22nm, 35W), nVIDIA GeForce G720 (N14M-GE) 2GB, 4GB DDR3 1600MHz (on-board), 1 slot free, 500GB 5400rpm, ODD DVD SuperMulti, Bluetooth 4.0, HDMI 1.4, HD Webcam, 3xUSB (1xUSB 3.0), SD Card Reader, Wave Keyboard, 3.0kg , -, 6cell 4400, -, 17.3 HD+ LED (1600x900) Glare, 16ms, PN 90NB0241-M00610 Преносни компјутери Asus www.set.mk 22999 38326 ASUS X75VC-TY013 (BLACK) - Pentium 2020M DualCore (2.4GHz 730 5 nemaASUS X502CA-XX009 (SATURN SHEEN) - Intel Core i3-3217U (1.8GHz/3M, 22nm, 18W) CPU, Intel HD 4000 Graphics (Ivy Bridge) VGA, 4GB DDR3 1600MHz (on-board, 1 slot free) RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Battery 6cell 4400, Intel HM76 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.45kg, Sonic master audio w/Altec Lansing speakers, Black Texture, Carry Case, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: 90NB00I1-M00760

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка