X4-TECH TITAN DVB-T TRAGBARER DVD-PLAYER

X4-TECH TITAN DVB-T TRAGBARER DVD-PLAYER

19.942,00 ден.   Спореди

Пренослив DVD плеер со брилијантен LCD екран. Има вграден USB приклучок и можност за поврзување на надворешен монитор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 19.942,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пренослив DVD плеер со брилијантен LCD екран. Има вграден USB приклучок и можност за поврзување на надворешен монитор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка