X1 carbon, 14.0_FHD_WW, i7_5600U, 8GB RAM, 256 GB SSD, LIT KBD,WWAN_UG, RAPIDCHARGE, Win8.1-Pro64, Fingerprint reader

X1 carbon, 14.0_FHD_WW, i7_5600U, 8GB RAM, 256 GB SSD, LIT KBD,WWAN_UG, RAPIDCHARGE, Win8.1-Pro64, Fingerprint reader

106.764,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 106.764,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка