Wortman 19 Wide LB906W	350	5	ima pod 5Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, KVR1333D3N9/4G-SP	Меморија	Kingston	www.set.mk	1799	25724	Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM	1800	5	nemaPQI Flash USB Reader + Micro SD Card 4GB S725	Мем

Wortman 19 Wide LB906W 350 5 ima pod 5Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, KVR1333D3N9/4G-SP Меморија Kingston www.set.mk 1799 25724 Kingston 4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM 1800 5 nemaPQI Flash USB Reader + Micro SD Card 4GB S725 Мем

4.300,00 ден.   Спореди

Wortman 19 Wide LB906W, Black, Max. Resolution: WXGA+ 1440x900, Brightness (Max.): 330cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 700:1 (ASCR5000:1), Viewing Angle (CR>=10): 160°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Ana...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.300,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wortman 19 Wide LB906W, Black, Max. Resolution: WXGA+ 1440x900, Brightness (Max.): 330cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 700:1 (ASCR5000:1), Viewing Angle (CR>=10): 160°(H)/160°(V), Response time: 5ms, Analog 15-Pin D-Sub, Stereo Speakers 2Wx2 stereo RMS, Screen Size: 19 Wide

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка