WL601 Wireless Optical Mouse, storable inside Nano Receiver USB 2.0, 3 buttons, 1000 dpi, true rubber scroll wheel, dark black with orange ring, Includes 2 x AAA Batteries

574,00 ден.   Спореди

WL601 Wireless Optical Mouse, storable inside Nano Receiver USB 2.0, 3 buttons, 1000 dpi, true rubber scroll wheel, dark black with orange ring, Includes 2 x AAA Batteries


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 574,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WL601 Wireless Optical Mouse, storable inside Nano Receiver USB 2.0, 3 buttons, 1000 dpi, true rubber scroll wheel, dark black with orange ring, Includes 2 x AAA Batteries

Тип на кабел Wireless RF
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка