Wireless Mini Keyboard with Touchpad, for PC & Android TV Box

1.081,00 ден.   Спореди

Wireless keyboard with touchpad.
Compatable with Windows, Mac OS, Linux and Android OS.
Built in rechargable lithium-ion batery.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.081,00 ден.

пред 3 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wireless keyboard with touchpad.
Compatable with Windows, Mac OS, Linux and Android OS.
Built in rechargable lithium-ion batery.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка