Wireless FM Transmitter 4in1 w/LCD Display & Remote FM-1002

317,00 ден.   Спореди

Car MP3 Modulator
LCD Display
Remote Controler included
w/ slot for memory card: SD/MMC
USB Connectivity


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 317,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 320,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Car MP3 Modulator
LCD Display
Remote Controler included
w/ slot for memory card: SD/MMC
USB Connectivity

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка