Wired Optical Mouse, USB 2.0, 3 buttons, 800 dpi, black

169,00 ден.   Спореди

Wired Optical Mouse, USB 2.0, 3 buttons, 800 dpi, black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 169,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wired Optical Mouse, USB 2.0, 3 buttons, 800 dpi, black

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка