WINSTAR Webcam, 2.0 mega pixel, frame rate: 30fps, built-in-mic, USB2.0, WS-CAM-322

146,00 ден.   Спореди

WINSTAR Webcam, 2.0 mega pixel, frame rate: 30fps, built-in-mic, USB2.0, WS-CAM-322


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 146,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WINSTAR Webcam, 2.0 mega pixel, frame rate: 30fps, built-in-mic, USB2.0, WS-CAM-322

Резолуција 2 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка