WINSTAR Webcam, 1.3 mega pixel, frame rate: 30fps, USB2.0, WS-CAM-239

575,00 ден.   Спореди

WINSTAR Webcam, 1.3 mega pixel, frame rate: 30fps, USB2.0, WS-CAM-239


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 575,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WINSTAR Webcam, 1.3 mega pixel, frame rate: 30fps, USB2.0, WS-CAM-239

Резолуција 1.3 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка